EUROMETAL servis s.r.o.
CZ | EN | DE | RU
Nacházíte se: Eurometalservis > Naše služby > Dodávky technologie tryskání
eshop
Novinky
13.06.2013 V loňském roce jsme montovali nový osmi turbinový tryskač Agtos.
25.04.2012 Představujeme nový výrobek tryskací minijednotku TM1
Výroba

EUROMETAL servis s.r.o.
Cibotín 23, Česká Bělá
583 01 Chotěboř
Czech Republic

Mobil: +420 602 427 007

+420 777 627 007e-mail:
eurometalservis@eurometalservis.cz


Jak funguje kónický patronový filtr

U každého tryskacího zařízení je velice důležitá funkce filtračního zařízení. Množství odsávaného vzduchu a kvalita filtrace má vliv nejen na pracovní prostředí, ale také na kvalitu separace prachu, nečistot a opotřebeného abraziva z pracovní náplně. Metací jednotky pracují potom správně se stálým výkonem, pokud se do nich abrazivo může volně nasýpat . Prach a nečistoty totiž brání volnému sypání abraziva. Malé částečky opotřebeného abraziva nezůstávají ve skříni metací jednotky a tedy ji nadměrně a zbytečně neopotřebovávají včetně rotačních součástí - samozřejmě. V neposlední řadě se kondice filtračního zařízení projeví také kladně na obráběném - tryskaném povrchu.

Je tedy mnoho důvodů, proč stavu, údržbě a výběru nových filtračních patron věnovat náležitou pozornost. A pokud se Vám zdá, že vyšší cena za kvalitní polyesterové filtrační patrony se Vám nevyplatí, tedy ještě jeden argument. Cena za pouhou jednu ušetřenou tunu ocelového abraziva obvykle mnohokrát převýší cenu všech filtračních patron ve Vašem filtračním zařízení. Na níže uvedených sekvenčních fotografiích máte možnost vidět funkci tzv. kónických filtračních patron.

Dodávky technologie tryskání

Zajišťujeme komplexní dodávku technologií tryskání (lidově - pískování).

Jakákoliv povrchová úprava vyžaduje kvalitní přípravu materiálu, tedy obvykle především odstranění koroze. Pro aplikace barev (mokrých i práškových) a různých plastů ( např. PA 11,12, ) je dále důležitý reliéf povrchu resp. kotevní profil a další parametry. Někdy je také důležité ocel mořit, či tryskat, aby bylo vůbec možné ji dále kvalitně zpracovat ( např. řezání laserem, svařování apod.) Někdy se stane, že materiál do zinkovny přijde znečištěný např. barvou, nebo má zákazník požadavek na zvýšení síly vrstvy zinku (životnosti). Pak je vhodné otryskání. Dalším problémem může být požití různorodého materiálu svařence a současně požadavek na naprosto jednotný vzhled po pozinkování. Stává se, že je třeba pozinkovat i obtížněji pozinkovatelné materiály (litina). Potom je také vhodné použít před zinkováním procesu tryskání povrchu materiálu. To je třeba zajistit skutečně kvalitním výběrem technologie, ale také technologického postupu. Kromě samotné technologie tryskání pro vás obstaráme i servis, náhradní díly a renovaci zařízení a jeho součástí, samozřejmostí je také poradenství při optimalizaci výroby.

Naší specializací jsou především průběžné tryskače firmy Agtos GmbH a Schlick. Pomůžeme Vám ale i s tryskači od jiných výrobců. Dodáváme náhradní díly pro tato zařízení, provádíme generální opravy a výměnu antiabrazivního obložení. Dále zajišťujeme veškerý servis metacích jednotek, a to včetně tvrdokovových (wolframkarbidových). Pokud máte nějaké specielní požadavky na proces tryskání, postavíme Vám tryskací zařízení tzv. na míru a to jak tlakovzdušné kabiny či boxy nebo technologii s metacími jednotkami.
       


Optimální řešení technologie tryskání

pro vás navrhneme na míru, a to od A do Z.

Posuďte sami:
Sortiment, který je pro vás připraven, zahrnuje následující položky:
  • technický návrh
  • projekt/konstrukce/výroba
  • dodávka/montáž
  • zaškolení obsluhy
  • komplexní servis
  • průběžné tryskače s válečkovou tratí
  • závěsné tryskače
  • tryskací stroje pro speciální použití
  • tlakovzdušné komorové tryskače
  • náhradní díly

Příklady vad, které umíme řešit
Ukázka fotogalerie opravy tryskače

Fotogalerie:

edited by n.e.s.p.i. dilynatryskac.cz