EUROMETAL servis s.r.o.
CZ | EN | DE | RU
Nacházíte se: Eurometalservis > O společnosti
eshop
Novinky
13.06.2013 V loňském roce jsme montovali nový osmi turbinový tryskač Agtos.
25.04.2012 Představujeme nový výrobek tryskací minijednotku TM1
Výroba

EUROMETAL servis s.r.o.
Cibotín 23, Česká Bělá
583 01 Chotěboř
Czech Republic

Mobil: +420 602 427 007

+420 777 627 007e-mail:
eurometalservis@eurometalservis.cz


O společnosti

Dovolte mi prosím, abych Vám v několika úvodních řádcích představil svou novou společnost. Rád bych tak předešel různým spekulacím o tom, co děláme a pro jaký účel jsem založil „nový“ Eurometal. Proto vám tímto prostřednictvím nabízím následující vysvětlení.

V prvé řadě byla společnost Eurometal servis s.r.o. založena pro to, aby poskytovala prvotřídní služby v oblasti povrchových úprav konstrukčních materiálů. Ať už budeme mluvit o provádění samotných povrchových úprav, zejména v oblasti žárového zinkování, tryskání, metalizace, práškového i „mokrého“ lakování a kombinovaných - duplexních (i vícevrstvých) povlaků, nebo o dodávkách strojů, zařízení či technologických souborů pro tento obor. Dáváme k dispozici téměř 20 let praktických zkušeností při hledání cesty za lepším výsledkem, konkurenceschopnějším podnikem, či při boji s korozí.
Jako každý „povrchář“ mám radost, když práce, kterou jsem odvedl funguje a když jsem tedy splnil to, co jsem slíbil. Mám na mysli hlavně ty zakázky z minulosti, které jsou významnější a starší deseti let. U těch totiž sám čas – ten nejpřísnější soudce - prověřil kvalitu naší práce a odolnost použitých materiálů, díky čemuž dobře fungují dodnes.

Pro nás nejdůležitější byly zejména tyto akce:
Realizace povrchových úprav na vodních dílech Lipno I. a II., Orlík, armaturní komory – na vodárně „Želivka“, dále prakticky všechny vodárny a čerpací stanice na trase Želivka - Havlíčkův Brod a dalších. Některá zařízení pro povrchové úpravy, na kterých jsem se konstrukčně podílel, dokonce překonala svou očekávanou živostnost. Zde mohu uvést např. průběžný tryskač metalizace stožárů trakčního vedení – Elektrizace železnice Praha, a.s. či závod Vlkov u Velké Bíteše.

Ještě v „minulém století“ jsem spoluzaložil výrobní společnost, kde jsem jako jednatel a technolog úspěšně fungoval více než 15 let. V této společnosti Eurometal Chotěboř s.r.o. jsem realizoval většinu technologických zařízení od : technologie žárového zinkování a destilace (recyklace) zinku, přes vycezovací pec, technologie a uspořádání práškové lakovny, až po tlakovzdušný tryskač včetně separace, čištění abraziva a odsávání.
Jen v krátkosti jsem uvedl některé úspěchy, které se mi podařilo realizovat během prozatímního působení v oboru povrchových úprav. Při své práci jsem mohl realizovat své představy i cíle, aby mi práce i podnikání přinášely uspokojení. Nyní mne a mé současné či budoucí spolupracovníky čeká trochu jiný úkol. Chceme Vám pomoci s realizací Vašich malých a velkých cílů, snů nebo i představ. Věřím, že k tomu máme veškeré potřebné předpoklady.
Naše motto:
„Našim cílem je odvést vždy perfektní a poctivou práci“
edited by n.e.s.p.i. dilynatryskac.cz